Redakcja
Współpraca
Kontakt
Walne Zebranie Członków Klubu 24.03.2015
 W dniu 24.03.2015 o godz. 17:00 w Urzędzie  Miejskim w  Biskupcu odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu BKS "Tęcza" Biskupiec, na którym zostały wybrane nowe władze.

Tęcza 6:3 Granica, 11.10.2014
 Tęcza pewnie pokonała Granicę Bezledy 6:3 i było to już piąte ligowe zwycięstwo z rzędu!!! Pomimo niezbyt dobrej gry naszego zespołu, udało się wysoko ograć rywala. Początek meczu był obiecujący, kilka niewykorzystanych sytuacji a potem bramka Mateusza Wołyńca i Tęcza wyszła na prowadzenie. Nasi zawodnicy nie cieszyli się jednak za długo i goście doprowadzili do wyrównania. Drugą bramkę dla Tęczy strzelił Rafał Ocias ale do przerwy Granicy udało się jeszcze wyrównać. Po przerwie gospodarze wyszli mocno zmobilizowani i od razu rzucili się do ataku. Niestety przyniosło to odmienny skutek i po tracie na połowie przeciwnika goście wyprowadzili kontrę, którą na bramkę zamienił skrzydłowy Granicy. Na szczęście Tęcza nie poddała się i nasi zawodnicy szybko wzięli się do roboty. Dwie bramki dołożył Bartek Bogdaniuk i jeszcze jedną Rafał Ocias i trzy punkty zostały w Biskupcu.

Skład: Sznar - Gołębiowski, Balcerzak, Nowakowski, Adr. Chabera (Łoszkowski) - Wieliczko, Sirojć (Buczek), K. Chyczewski (Malecki), Ocias - Wołyniec, Bogdaniuk.

Bramki: Bogdaniuk x2, Ocias x2, Buczek, Wołyniec.