Redakcja
Współpraca
Kontakt
1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski

Dziś rano odbyło się losowanie 1/32 rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Przeciwnikiem BKS-u w kolejnej rundzie będzie Pisa Barczewo. Spotkanie odbędzie się na stadionie Tęczy 17 września 2014.

Dodane przez naki dnia wrzesień 10 2014 11:38:25
1 Komentarzy + 916 Czytań Drukuj
Danpol Knopin 2:2 Tęcza Biskupiec

Tylko jeden punkt przywieźli nasi zawodnicy z Knopina, remisując z tamtejszym Danpolem 2:2. Dwie bramki dla Tęczy zdobył Bartek Bogdaniuk, wykorzystując błędy w obronie gospodarzy. Był to typowy mecz walki, zwyciężyć mogła jedna i druga drużyna.
Dodane przez naki dnia wrzesień 08 2014 13:25:01
1 Komentarzy + 1185 Czytań Drukuj
Runda wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski
 Nasi zawodnicy zaliczyli udany występ w pierwszym spotkaniu tegorocznego Pucharu Polski. Zwycięstwo 6:3 w wyjazdowym spotkaniu z A-klasową Jonkovią Jonkowo. Mecz miał dwie różne połowy w wykonaniu Tęczy. Pierwsza - dobra gra piłką, szybko rozbijane ataki przeciwnika i strzelone cztery bramki. Druga - zlekceważenie przeciwnika, bałagan w obronie i dużo niedokładności, strata aż trzech bramek. Ponadto oficjalny debiut zaliczył Bartek Malecki i Maciek Bogdaniuk, a swoje pierwsze dwa trafienia zanotował Czarek Sirojć.

Skład Tęczy: M. Bogdaniuk - M. Rojek, D. Balcerzak, P. Buczek, Adr. Chabera - R. Ocias, S. Rybkiewicz, K. Chyczewski, Mat. Wołyniec (B. Bogdaniuk) - B. Malecki, C. Sirojć.

Bramki: C. Sirojć x2, B. Bogdaniuk x2, Adr. Chabera, S. Rybkiewicz.

Dodane przez naki dnia wrzesień 04 2014 13:19:38
1 Komentarzy + 987 Czytań Drukuj
Tęcza 1:2 Śniardwy
  Porażka z liderem. W sobotę 30 sierpnia 2014 Tęcza uległa prowadzącemu w V lidze zespołowi z Orzysza 1:2. Jak się mogło wydawać będzie to ciężka przeprawa niestety zakończona niepowodzeniem. W meczu w którym sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo nie brakowało walki. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Śniardwy od początku przejęły inicjatywę, cierpliwie rozgrywając piłkę. W pierwszej połowie sytuacje bramkowe po jednej i drugiej stronie można było policzyć na palcach jednej ręki. Do przerwy 0:0. Początek drugiej połowy i Tęcza szybko traci bramkę po kontrze gości. Obrońca Tęczy przegrywa pojedynek z napastnikiem i Śniardwy wychodzą na prowadzenie. Kolejne minuty to wyrównana gra, dużo fauli i pojedynków w środkowej części boiska. Tęcza zdołała wyrównać, zawodnik gości odbił piłkę ręką w polu karnym i mieliśmy rzut karny, który na bramkę zamienił niezawodny Bogdaniuk. Z prowadzenia nie cieszyliśmy się za długo bo zaledwie kilkanaście minut i goście znów wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Tęczy zabrakło w tym meczu pomysłu na grę i jak wiadomo zawodników (młodzieżowców) na zmianę. Nasi zdolni juniorzy nie mają jeszcze wystarczająco sił aby na pełnych obrotach zagrać całe 90 minut a to nasz zespół stawia w trochę gorszej sytuacji. Śniardwy pokazały nam, że jak chcę się awansować trzeba grać konsekwentnie od początku do końca. Trzeba mieć szeroką kadrę i oczywiście młodzieżowców. Kolejny mecz już w środę w Wojewódzkim Pucharze Polski, Tęcza wybiera się do Jonkowa, początek spotkania o godz. 17:00.

Skład: Sznar - Balcerzak, Adr. Chabera, Buńko, Gołębiowski - Ocias, K. Chyczewski, Karpiński, B. Bogdaniuk - Mat. Wołyniec, Nowakowski (Sirojć).

Bramka: Bogdaniuk.