Redakcja
Współpraca
Kontakt
Tęcza Biskupiec 4:3 Błękitni Pasym
  Pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie odniosła nasza drużyna, pokonując 4:3 Błękitnych Pasym. Spotkanie w wykonaniu naszych zawodników nie było porywające, poza jednym, Bartkiem Bogdaniukiem. Nasz najlepszy strzelec był tego dnia nie do zatrzymania i już w pierwszej połowie ustrzelił klasycznego hattricka. Do przerwy 3:3. Pod koniec drugiej połowy dołożył do tego jeszcze bramkę na wagę trzech punktów i zawodnicy Tęczy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Debiut w tym spotkaniu zaliczył nasz nowy zawodnik Cezary Sirojć.

Skład Tęczy: Sznar - Wieliczko (Chyczewski P.), Balcerzak, Buńko, Gołębiowski - Ocias, Chyczewski K., Rybkiewicz, Bogdaniuk - Wołyniec, Nowakowski (Sirojć).

Bramki: Bogdaniuk x4.
Dodane przez naki dnia sierpień 25 2014 09:19:24
2 Komentarzy + 1608 Czytań Drukuj
Mazur Ełk 1:1 Tęcza Biskupiec
 Remis na ciężkim terenie w Ełku. Pierwsza połowa wyrównana z lekką przewagą Tęczy. Gospodarze nastawili się na grę z kontry. W grze naszego zespołu było dużo niedokładności, brakowało ostatniego celnego podania otwierającego drogę do bramki.  Gra była rwana z obydwu stron przez co było dużo zamieszania pod polem karnym Mazura jak i Tęczy. Bramkę dla gospodarzy zdobył z rzutu wolnego Wierzbicki do przerwy 1:0 dla Mazura. Po przerwie Tęcza zdecydowanie zaatakowała. Jednak długo nie przynosiło to efektu bramkowego a gospodarze groźnie kontratakowali. Po jednej z takich kontr zawodnik z Ełku minął Sznara i uderzył na pustą bramkę. Na szczęście w porę zareagował Buczek, który zablokował strzał. Od 70 minuty Mazur nie był w stanie wyjść z własnej połowy. W 85 minucie po faulu na zawodniku gości do piłki podszedł Bogdaniuk i strzałem w długi róg bramki ustalił wynik spotkania na 1:1.