Tęcza 3:2 Pisz
Dodane przez naki dnia September 30 2014 14:12:56
 Dobra passa podtrzymana. Tęcza zwycięsko wyszła z pojedynku na własnym boisku z Mazurem Pisz, wygrywając 3:2. Nic w tym nie byłoby szczególnego, gdyby nie fakt, że Tęcza od 32 minuty grała w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał Piotr Sznar za interwencję poza polem karnym. Od tego momentu Mazur zyskał przewagę i do przerwy prowadził jedną bramką. Po przerwie stało się coś nieoczekiwanego. Gospodarze skutecznie bronili dostępu do własnej bramki a przy tym zabójczo kontratakowali. Ze stanu 0:1 Tęcza wyszła na prowadzenie 3:1. Wszystkie trzy bramki strzelił Bartek Bogdaniuk. Pod koniec meczu Pisz zdobył bramkę kontaktową ale trzy punkty zostały w Biskupcu. Brawo !!!

Skład : Sznar -- Balcerzak, Nowakowski, Gołębiowski, Adr, Chabera -- K. Chyczewski (Buczek), Wieliczko (Siwik), Mat. Wołyniec, Ocias -- Cz. Sirojć (M. Bogdaniuk), B. Bogadniuk (P. Andruszkiewicz)

Czerwona Kartka: P. Sznar

Bramki: B. Bogdaniuk x3