Kłobuk 0:2 Tęcza, 05.10.2014
Dodane przez naki dnia Październik 06 2014 15:37:59
 Kolejne ligowe zwycięstwo Tęczy, tym razem wyższość naszego zespołu musiał uznać Kłobuk Mikołajki, przegrywając 0:2. Tęczy w Mikołajkach zawsze grało się ciężko, sezon 2012/2013 i 2013/2014 przegrywaliśmy obydwa spotkania 3:2. Tym razem BKS od początku uzyskał wyraźną przewagę i do przerwy po bramce Rafała Ociasa prowadziliśmy. Po przerwie drugą bramkę dołożył Mateusz Wołyniec, dla którego była to pierwsza bramka w oficjalnym występie. Pod koniec spotkania inicjatywę przejęli gospodarze ale nie udało im się zmienić wyniku spotkania. Tęcza odniosła bardzo ważne zwycięstwo.

Skład: M. Bogdaniuk - Adr. Chabera, Nowakowski, Balcerzak, Gołębiowski - Ocias (Andruszkiewicz), S. Rybkiewicz, K. Chyczewski, Karpiński - Sirojć, Mat. Wołyniec (P. Chyczewski)

Bramki: Ocias, Wołyniec.