W ciągu ostatnich kilku miesięcy imprezy MMA, takie jak UFC, zyskały ogromną popularność na polu regularnego boksu, czego potwierdzeniem jest fakt, że w zeszłym roku UFC płaciło za oglądanie imprez więcej pieniędzy niż wynosiły regularne zawody bokserskie. Marketerzy bokserscy i komentatorzy telewizyjni regularnie pukają MMA, co potwierdza ich obawy związane z meteorycznym pojawieniem się MMA nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całej planecie.

Boks jest na akceptowanym, powszechnym torze tak długo, jak długo pamiętam, z wytrawnym wojownikiem, jak Lennox Lewis, Mike Tyson, i Sugar Ray Leanard nie wspominając o najwyższych jak Cassius Clay, Joe Louis i wielu alternatywnych, którzy zrobili boks wśród najbardziej prestiżowych sportów istnieje.

Zawodnik Mma Na Ulicy Czy

Sam jestem ogromnym, regularnym kibicem boksu, ale niestety w ciągu ostatnich pięciu lat zacząłem tracić pokusę i wpływy, które same uczyniły boks rekreacyjnym zajęciem do przypadku. Nie mogę sobie przypomnieć, ile razy nie zasnąłem do czwartej czy piątej w szczelinie świtu w oczekiwaniu na walkę w Holyfield.

To jeden z największych problemów z regularnym boksem w dzisiejszych czasach nie ma zbyt wielu zawodników, którzy musieliby oglądać walkę jak dawniej. Zapytaj 20-latka, kto jest ich ulubionym bokserem; będę zszokowany, jeśli tak powiedzą. Widzisz, boks jest bez konieczności oglądania zawodników, a super-gwiazdy są tym, co gromadzi dochody w sporcie.

gdybyś zapytał identycznego 20-latka, kto jest ich ulubionym zawodnikiem Mixed Martial Arts, a ja kładę kurs, to on powie: “Z Ultimate Fighting Championship lub Strikeforce, w jakiej kategorii?”

w początkowym okresie wydarzenia MMA były uważane za surowe i żaden kanał telewizyjny nie chciał reklamować swoich wydarzeń. Więc co sprawiło, że zmienili swoje myślenie? To, co modyfikuje każdą drobnostkę, to sport w dzisiejszych czasach, PONIŻEJ.

Abstrakcyjnie o farsie, czyli czym jeżdżą posłowie

Kiedy wszystko zaczęło się od tego, że jedynym sposobem na oko do zawodów w Ultimate Fighting Championship było wypożyczanie kaset wideo teraz masz kanały kablowe poświęcone kategorycznie dla Mixed Martial Arts i większe zawody można oglądać tylko na widoku i płacić. Mixed Martial Arts merchandising moc dojrzewał nadmiernie i przeszedł regularne boks, powód to zyskał tak wiele ujawnienia ostatnio.

Istnieje nawet program telewizyjny o nazwie The Ultimate Fighter, który jest w jego 13. edycji, gdzie początkujący Mixed Martial Arts bojownicy walczą, aby stać się profesjonalistami. Dlatego czynnik, że wiele walk w Ultimate Fighting Championship te dni pojawiły się z tego programu telewizyjnego.

Nawet uznani producenci akcesoriów bokserskich robią sprzęt MMA, co jest bardziej świadectwem możliwości promocji Mixed Martial Arts obejmuje te dni. Tylko dla rejestru, gdy Dana White nabyła Ultimate Fighting Championship od rodziny Gracie to było warte 2 miliony dolarów teraz jest to 2 miliardy dolarów korporacji.

Ale nie jest to jedyny powód, dla którego Mixed Martial Arts jest bardziej przyjęta niż regularny boks w tych dniach. Publiczność Mixed Martial Arts składa się z jego najbardziej, z epoki, która dorastała grając w gry wideo, takie jak Street Fighter, Tekken i wiele innych gier walki, gdzie role miały różne style walki, które jest znaczenie Mma.

Ta grupa wiekowa jest również bardziej dynamiczna z wielkim pragnieniem akcji i wydarzenia Mma wysyłają właśnie to. Podczas gdy boks może czasami stać się raczej nudny, 12 rund bez powalenia może być co najmniej ponury.